Přeskočit na obsah
.

Finalizace projektu již v dubnu!

Příroda a komfort
v jednom

20 000m2
Soukromý areál

pro nekonečný klid

Výborná dostupnost

23 min od centra

Příroda na dosah

Pro odpočinek nebo sport

Přetvořili jsme naše snové bydlení do reality.
Rezidence u mlýna vám nabídne místo, do kterého se vždy budete rádi vracet po náročném dni. Díky bydlení v přírodě se ráno probudíte s čerstvým vzduchem a do práce v Praze dojedete do 20 min.

Projekt tvoří 19 nových bytů na prodej s výměrou od 39m2 do 80m2, které vás ohromí provedením s velkým důrazem na detail. Moderní novostavba v Praze je situována v uzavřeném areálu, který disponuje rozlohou o 20 000 m2. Zabydlete se ve svém novém domově. Vybrat si můžete byty od 1+kk do 4+kk.

Rezidence v Praze přímo vybízí k relaxaci a odpočinku, jeho dominantou je malebný rybník s ostrůvkem, na který vás přepraví lodičky, které ocení jak děti, tak všichni příznivci romantiky. Projekt Královice je tak ideální místo pro volnočasové aktivity, grilování, sportování nebo jen pouhé užívání si klidu a přírody.

Bytový komplex je budován s ohledem na celoroční bydlení. Pro nerušené chvilky při čtení u vody je pro vás v areálu privátní rybník, ve kterém si samozřejmě můžete i zaplavat. V rezidenci je místo také na grilování nebo třeba sport.

Nesporným plusem je zařazení obce do systému Pražské integrované dopravy. Dopravní dostupnost lokality je zajištěna příměstským autobusem linky 229 případně je možné využít vlakového spojení City Elefant do Prahy z nádraží Praha Uhříněves, které se nachází nedaleko našich bytů. Nové byty na prodej nedaleko Prahy na vás již čekají.

19 bytů

výměra bytů 39 – 80 m²

areál o rozloze 20 000m²

Možnost sportovního vyžití
Grilovací místo v areálu
místo na čtení nebo opalování

Lokalita

22 min autem do centra

8 min na dálnici

15 min autem na metro

Všechny nové byty k prodeji se nachází v městské části Praha – Královice. Například v centru I. P. Pavlova jste za 22 minut.

Královice vynikají svým malebným vesnickým stylem. V našem rezidenčním projektu získáte sílu a energii, a to díky dokonalému propojení s přírodou. Zaručeně si Vás získá svým okolím, zejména unikátním údolím nejdelšího pražského potoka Rokytky, které bylo v roce 1990 vyhlášeno chráněným územím „Zóna klidu Rokytka“.

V Královicích ej veškerá občanská vybavenost, chybět vám nic nebude. Bydlení se také nachází blízko Uhříněvsi (4,5 km), ve kterém můžete využívat další služby občanské vybavenosti jako pošta, čerpací stanice, lékárna, bankomaty, kino, divadlo, restaurace a kavárny, malý pivovar, obchody, kadeřnictví nebo třeba autoservis.

Nové byty na prodej v Královicích nabízí velké množství sportovního a volnočasového využití. Naleznete zde například fotbalové hřiště, přírodní park v údolí Rokytky, tenisové kurty, přírodní koupaliště Markéta, turistickou trasu i síť cyklostezek napojených na trasy č. 1 a A24 vedoucí do Prahy, trasu A440 vedoucí do Běchovic a trasu 8100, tzv. Pražské kolo.

Poznejte Královice

Kde můžete trávit svůj volný čas

Přírodní park Rokytka

Naučná stezka prochází rozsáhlým lesním komplexem na východním okraji Prahy. Výchozím i konečným místem je  železniční stanice Praha-Klánovice . V místech dnešního lesa bylo v minulosti několik osad, z nichž můžeme dodnes nacházet viditelné pozůstatky.

Relax přímo u domu

Za krásami a odpočinkem nemusíte nikam daleko. Útočiště pro pohodlí vám poskytne i samotný areál Rezidence u Mlýna.

Život, práce i pohodlí na jednom místě

Máte chuť po náročném dni na chvíli vypnout? Jen tak usednout s přáteli,  rozbalit piknik a nechat čas plynout? Rezidence U Mlýna vám pro tyto chvíle poskytuje ideální prostředí.

Tenis TJ Sokol Královice

Sportovní vyžití je v této lokalitě možné i na
tenisových kurtech TJ Sokol Královice a to kdykoli během letní sezóny pod širým nebem nebo je v zimní sezoně k dispozici nafukovací hala s 2 tenisovými kurty s umělým povrchem.

Restaurace Markéta

O hlad a gastronomický zážitek nebude nouze. Restaurace Markéta v Královicích na okraji Prahy je zaměřena na moderní českou kuchyni a grilovaná masa připravena v unikátním Josper grilu.

Sokol Královice

V případě, že váš potomek projevil zájem hrát fotbal můžete využít Tělovýchovnou jednotu Sokola Královice.

Standard projektu

Při stavbě klademe důraz na kvalitu. Nepoužíváme levné materiály, které ušetří několik stovek tisíc korun, ale dlouhodobě mohou způsobit milionové náklady na opravy. Naše priorita je zajištění kvality, abychom vaši nemovitost proměnili ve spolehlivý domov.